Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Znów pobite dziecko

Łomżyńska policja zatrzymała matkę ośmioletniej dziewczynki, która podejrzewana jest o pobicie a nawet znęcanie się nad dzieckiem. Policję zawiadomiła dyrekcja jednej z łomżyńskich podstawówek. Dziewczynka przyszła do szkoły po kilkudniowej nieobecności z widocznymi śladami obrażeń.


Relacjonuje podinspektor Krzysztof Leończak z Komendy Miejskiej Policji:
„Otrzymaliśmy informację od dyrekcji jednej z łomżyńskich szkół podstawowych, że ośmioletnie dziecko, uczennica II klasy szkoły podstawowej, która przyszła do szkoły po kilku dniach nieobecności, posiada na ciele obrażenia. Policjanci udali się do szkoły, wykonali niezbędne czynności. Wezwano lekarza, który zbadał dziecko. Dziewczynka miała na ciele obrażenia, które mogły być spowodowane uderzeniami jakimś przedmiotem, przypominającym sznur”.

Policja postanowiła interweniować, ponieważ sygnały o możliwości znęcania się nad dzieckiem dochodziły już wcześniej do funkcjonariuszy. Sprawą zajął się sąd rodzinny oraz prokuratura. Służby sprawdzają, czy było to zwykłe pobicie, czy proceder znęcania się nad dzieckiem trwał przez dłuższy okres czasu. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, świadczyć może o tym znaleziony w domu pejcz, który mógł być wykorzystywany do bicia dziecka. Kobieta została zatrzymana przez policję na 48 godzin.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę