Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Czerwonokrzyska Gwiazdka

Uczniowie kilku łomżyńskich szkół zbierają artykuły spożywcze w ramach akcji "Czerwonokrzyska Gwiazdka" Specjalnie oznakowane pojemniki, do których dzieci wkładają podarunki żywnościowe, stanęły m.in. w państwowym gimnazjum nr 2, 4 i 7. Produkty będą zbierane we wszystkich szkołach do 12 grudnia. Potem trafią do łomżyńskiej siedziby PCK, skąd bezpośrednio do potrzebujących.

Pierwszymi odbiorcami paczek będą rodziny wskazane przez szkoły, w których odbywa się zbiórka darów. Jak nas poinformowano w siedzibie PCK, także te szkoły, które dotychczas nie brały udziały w akcji, a chciałyby się do niej włączyć mogą jeszcze to zrobić w tym roku.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę