Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 20.11.2006 - przypomnienie

    Dnia 14.11.2006r. w siedzibie Forum Gospodarczego w Łomży, przy ul. Giełczyńskiej 4, doszło do spotkania Prezydium Forum Gospodarczego Łomży z Posłem Lechem Antonim Kołakowskim – kandydatem na Prezydenta Miasta Łomża.

    W trakcie spotkania kandydat na Prezydenta poprosił o szerokie wsparcie swojej osoby w II turze wyborów, wśród środowisk gospodarczych. Ponad to Pan Poseł Kołakowski poprosił Prezesa Rady Izby Macieja Krzysztofa Zajkowskiego o udostępnienie spotkania z członkami Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej.

    Przychylając się do prośby Pana Posła, w poniedziałek – 20.11.br. - o godz. 17.00, w siedzibie Izby odbędzie się powyższe spotkanie.

    Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, w celu poznania programu gospodarczego oraz bezpośredniego spotkania z kandydatem.


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę