Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Najwięcej za mleko płacą w Piątnicy

„Za dobre mleko trzeba dobrze płacić” uważają władze OSM Piątnica i jak uważają tak robią. W rankingu Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich na najwyższą średnią cenę skupu mleka, ze średnioroczną ceną 1,26 za litr (dane za 2005) surowca utrzymuje się na niezachwianej pierwszej pozycji w kraju od 6 lat. Na uwagę zasługuje fakt, że dostawcy Piątnicy otrzymują ze swoje mleko tyle, ile zachodni farmerzy.

OSM Piątnica awansowała też na drugą pozycję w rankingu na najlepszą spółdzielnię mleczarską (poprzednie notowania: IX miejsce w 2004, V miejsce w roku 2005).

Firma w pełni realizuje statutowe założenia spółdzielni, której nadrzędnym celem jest zapewnienie jak największych zysków udziałowcom. Dowodem tego jest druga lokata w rankingu KZSM na najwyższy fundusz udziałowy przypadający na 1 członka spółdzielni.

Puchar za wybitne osiągnięcia w unowocześnianiu przetwórstwa mleka i wzorowe zarządzanie firmą odebrał Zbigniew Kalinowski, Prezes Zarządu. Wręczenie nagród miało miejsce podczas otwarcia targów Mleko- Expo 2006 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę