Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Prokuratura ujawniła dane osobowe sprawców brutalnego pobicia w Kolnie

Tomasz Skrodzki i Kamil Bazydło – obaj z Kolna oraz Przemysław Ksebka z Kuzi w gminie Zbójna zostali tymczasowo aresztowania w związku z dotkliwym pobiciem Jarosława D. do jakiego doszło kilka dni temu przy jednym z kolneńskich pub'ów. Ze względu na wyjątkową brutalność czynu, kolneńska prokuratura rejonowa zdecydowała się na ujawnienie ich danych osobowych.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w okolicach jednego z pub'ów. Prokuratura ustala co było powodem zajścia, nic jednak nie tłumaczy tak brutalnego postępowania z człowiekiem – mówi prokurator Maria Kudyba, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży. W wyniku odniesionych obrażeń, poszkodowany został przewieziony najpierw do szpitala w Kolnie, później w Ostrołęce aż wreszcie trafił do szpitala specjalistycznego w Warszawie. Ogólne uszkodzenia ciała, świadczą o wyjątkowo brutalnym potraktowaniu przez napastników.
Tomasz Skrodzki, Kamil Bazydło i Przemysław Ksebka to młodzi ludzie, dwóch z nich uczęszcza jeszcze do klasy maturalnej. Prokuratura zastosowała wobec podejrzanych tymczasowy areszt od jednego do trzech miesięcy. Zarzuty jakie im postawiono to ogólnie rzecz biorąc bezpośrednie narażenie na utratę życia lub zdrowia a szczegółowo określa jej art. 158 par. 2 Kodeksu Karnego. Grozi za to kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę