Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Ekofretki docenione w kraju...

Zespół Ekofretki ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży zajął V miejsce w ogólnopolskim internetowym konkursie ekologicznym MAŁA AGENDA. W nagrodę młodzi ekolodzy z Łomży pojadą do Poznania na Międzynarodowe Targi Ekologiczne POLEKO 2006, które odbędą się w dniach 21-24 listopada.

Ogólnopolski internetowy konkursu ekologiczny MAŁA AGENDA skierowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w całej Polsce. Polegał on na przeprowadzeniu inwentaryzacji odpadów powstających na terenie szkoły i określeniu ich wpływu na środowisko, znalezieniu rozwiązań mających na celu minimalizację powstawania odpadów w szkole, oraz wskazaniu metod prowadzenia ich selektywnej zbiórki. Zgłosiło się 67 drużyn.
Zespół konkursowy Ekofretki (opiekun Urszula Wieczorek) ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży zajął V miejsce i zdobył nagrodę GrandPrixA21. Tą nagrodą jest  czterodniowy pobytu w Poznaniu oraz własne stoisko na Międzynarodowych Targach Ekologicznych POLEKO 2006

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę