Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.biaytsok.pl

Zdecydowaną wojnę chuligaństwu wypowiedziały prokuratury okręgu łomżyńskiego.

Zdecydowaną wojnę chuligaństwu wypowiedziały prokuratury okręgu łomżyńskiego. Dziś prokuratura rejonowa w Kolnie opublikowała nazwiska młodych bandytów, którzy na początku listopada dotkliwie pobili 25-letniego mieszkańca miasta. Rzecznik prokuratury okręgowej, prokurator Maria Kudyba powiedziała dziś radiu Białystok, że ujawnianie danych osobowych i wizerunku chuliganów – nie tylko tych stadionowych, będzie stałą praktyką wszystkich prokuratur na terenie okręgu łomżyńskiego.

Dwaj 18-latkowie – uczniowie klas maturalnych z Kolna – Tomasz Skrodzki i Kamil Bazydło oraz 20-letni Przemysław Ksepka z Kuzi oskarżeni zostali o pobicie 25-letniego Jarosława D. Zdarzenie miało miejsce 4 listopada w nocy przed barem Champion w Kolnie, podczas dyskoteki. Trzej młodzi mężczyźni zaatakowali bez powodów 25-latka. m.in. został uderzony tak mocno, że stracił równowagę, a padając na betonowy chodnik, doznał uszkodzenia czaszki. Biegli zakwalifikowali to zdarzenie jako – cytuję – ciężki uszczerbek na zdrowiu, w postaci choroby realnie zagrażającej życiu Jarosława K. Mężczyzna trafił do szpitala w Kolnie, potem w Ostrołęce, a teraz przebywa w jednym ze szpitali warszawskich. Czeka go kilka skomplikowanych operacji na mózgu. Tomaszowi Skrodzkiemu, Kamilowi Bazydło i Przemysławowi Ksepka grozi nawet 8 lat pozbawienia wolności. Wszyscy zostali aresztowani przez sąd rejonowy na 3 miesiące.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę