Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.biaytsok.pl

Łomża: gaz w szkole

Policja i dyrekcja Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łomży starają się znaleźć chuliganów , którzy rozpylili gaz pieprzowy na szkolnym korytarzu. Efektem chuligańskiego wybryku było przerwanie lekcji, ewakuacja wszystkich uczniów i pracowników. Trzeba także było udzielić pomocy medycznej kilku osobom.

Dyrektor szkoły, Artur Ciborowski, zapowiedział już, że sprawca zamieszania w szkole poniesie konsekwencje , które zależeć będą od decyzji rady pedagogicznej, zaś jego rodzina będzie musiała pokryć koszty akcji ratowniczej, w którą zaangażowano policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę