Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

PiS ma większość w sejmiku

Z nieoficjalnych danych wynika, że w sejmiku województwa podlaskiego najwięcej - 11-tu radnych będzie miało Prawo i Sprawiedliwość. Z ramienia tej partii zasiądą w nim - Jan Chojnowski, Bogusław Dębski, Jacek Żalek, Leszek Dec, Kazimierz Gwiazdowski, Marek Olbryś, Marek Komorowski, Karol Tylenda, Lech Rutkowski, Jacek Łapiński i Andrzej Zaman. Platforma Obywatelska będzie miała w sejmiku 7-iu przedstawicieli - Jarosława Dworzańskiego, Marcina Marcinkiewicza, Andrzeja Parafiniuka, Cezarego Cieślukowskiego, Jacka Piorunka, Darię Sapińską, Zdzisława Jabłońskiego.

Z Polskiego Stronnictwa Ludowego do sejmiku weszło 5 radnych - Jana Kamińskiego, Mieczysława Bagińskiego, Krzysztofa Tołwińskiego , Adama Dobrońskiego i Mikołaja Janowskiego. Samoobronę reprezentować będą w podlaskim sejmiku 4 osoby - Andrzej Chmielewski , Sławomir Gromadzki, Mikołaj Gawryluk i Tomasz Gan. Trzech przedstawicieli będzie miał w sejmiku koalicyjny blok - lewica i Demokraci. Są to Jarosław Matwiejuk, Janusz Krzyżewski i Jan Syczewski.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę