Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Burmistrzowie miast byłego województwa łomżyńskiego

W Grajewie, Zambrowie i Wysokiem Mazowieckiem funkcję burmistrza sprawować będą dotychczasowi gospodarze. W Kolnie zaś odbędzie się druga tura wyborów na burmistrza, ale nie będzie w niej obecnego burmistrza Mieczysława Śniadacha. W Kolnie do drugiej tury wyborów na burmistrza przeszli Andrzej Duda wystawiony przez PiS i Eugeniusz Gromadzki z Komitetu Wyborczego Wyborców Nasze Podlasie.

Wg zdobytych przez nas informacji, burmistrzem Zambrowa już 3 kadencję będzie Kazimierz Dąbrowski. Burmistrzem Grajewa – głosami wyborców - nadal będzie Krzysztof Waszkiewicz, natomiast jedyny kandydat na burmistrza Wysokiego Mazowieckiego Jarosław Siekierko będzie burmistrzem, bo uzyskał poparcie ponad 86 proc. osób, które wzięły udział w głosowaniu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę