Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Wyniki wyborów na wójta i burmistrza gmin powiatu łomżyńskiego.

W pierwszej turze do rozstrzygnięcia wyborów doszło tylko w 3-ech gminach. Wójtem gminy Miastkowo została Lidia Grzejka, burmistrzem Jedwabnego Krzysztof Moenke, a decyzją wyborców gm. Zbójna wójtem zostanie ponownie Zenon Białobrzeski. W pozostałych łomżyńskich gminach odbędzie się druga tura wyborów.


W gminie Piątnica zakwalifikowali się do niej Edward Łada i Adam Sowa, w gm. Wizna Jan Olszewski i Zbigniew Sokołowski, w gminie Śniadowo Andrzej Zaremba i Lech Szabłowski, w gminie Przytuły Krzysztof Polkowski i Dominik Zapert a w gm. Łomża do drugiej tury staną Adam Frączek i Jacek Nowakowski . O fotel burmistrza Nowogrodu ubiegać się będą Józef Piątek i Szczepan Zalewski. Druga tura wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miasta odbędzie się za 2 tygodnie – czyli 26 listopada.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę