Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Z wizytą w Muzeum Starej Motoryzacji i Techniki

Fotorelacja z otwarcia Muzeum MOTORETRO w Białymstoku

W dniu 11 listopada 2006 w 88 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, Grupa Rekonstrukcji Historycznej SGO "Narew" uczestniczyła w otwarciu Białostockiego Muzeum Starej Motoryzacji i Techniki MOTORETRO mieszczącego się przy ul. Węglowej w magazynach dawnej jednostki wojskowej.

Na wystawie muzealnej zgromadzono wiele wiekowych i unikalnych eksponatów moto techniki. Kilkadziesiąt różnego rodzaju jednośladów przez takie klasyki tematu jak BMW R-35 -  najlepiej zrekenstruowany egzemplarz w kraju, Harley-e, Iż-e EM-ki, stare motorowery i rowery. Przecudnie odrestaurowane przedwojenne Fiaty pamiętające rok 1930 i 1937. Nie zabrakło naszej  Warszawy w najstarszym modelu przypominającym słynną "Pabiede', Syrenki, Trabanta, Wartburga, "dużych" Fiatów, "malucha" z silnikiem fabrycznie montowanym z przodu, wiele konstrukcji zagranicznych - europejskich jak i zza wielkiej wody, pojazdy typu "SAM" i inne.

Nasza GRH była żywą dioramą osadzoną w klimacie lat II Wojny Światowej. Zwiedzający często sięgali po swoje aparaty i kamery video nie tylko by uwiecznić zgromadzone na wystawie pojazdy ale także "żołnierzy - rekonstruktorów" z epoki.   

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Viktor
nie, 12 listopada 2006 11:01
Data ostatniej edycji: pon, 08 stycznia 2007 18:30:24

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę