Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Oddział dziecięcy w Łomży

Sala Kubusia Puchatka, pokój smerfów i korytarz w formie zielonej łąki – taki ma być wkrótce Oddział Dziecięcy Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Placówka otrzymała 5 tysięcy złotych z Fundacji Porozumienie bez Barier. Za tę kwotę i środki zdobyte od sponsorów w Szpitalu ma powstać tzw. Motylkowy Oddział dla Dzieci. Ściany mają być kolorowe i przedstawiać sceny znane dzieciom z bajek i opowiadań - mówi pielęgniarka oddziałowa Oddziału Dziecięcego Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, Bernadeta Krynicka.

Oprócz malowania personel oddziału chciałby odnowić salę dziennego pobytu – czyli pokój zabaw dla dzieci.
Aby pomalować Oddział Dziecięcy potrzeba około 10 tysięcy złotych. Szpital zbiera w tej chwili pieniądze, apeluje do ludzi dobrej woli, czeka także na sponsorów, którzy mogą ufundować meble.
Pracownicy zamierzają do końca października stworzyć Motylkowy Oddział Dziecięcy w Łomży i stanąć do konkursu ogólnopolskiego na najpiękniejszy oddział.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę