Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Poznaj Swoją Ojczyznę - konkurs Caritas

Szkolne Koła Caritas z Szumowa i Łomży zwyciężyły w konkursie „Poznaj swoją Małą Ojczyznę”. Drużyny kół z diecezji przygotowywały albumy promujące region. Konkurs przeprowadził Caritas Diecezji Łomżyńskiej w ramach ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji programu "Patriotyzm Jutra".

Do konkursu „Poznaj swoją Małą Ojczyznę” przystąpiło 14 pięcioosobowych drużyn z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i liceów z diecezji łomżyńskiej. Działające w placówkach Szkolne Koła Caritas przygotowywały albumy – wizytówki danego regionu, prezentujące ciekawe miejsca, osoby czy zabytki. Mówi Małgorzata Gutowska, koordynator projektów Caritas Diecezji Łomżyńskiej.

I miejsce w kategorii "szkoły podstawowe" zajęło SKC ze Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkół w Szumowie. I miejsce w kategorii "gimnazjum" zajęło koło z Publicznego Gimnazjum Nr 9 w Łomży w kategorii "liceum" drużyna Caritas z III Liceum Ogólnokształcące w Łomży.Tytuł "Album Publiczności" w drodze głosowania otrzymał album drużyny Szkolnego Koła Caritas z III LO w Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę