Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

OSM Piątnica - najlepszym pracodawcą i organizatorem pracy bezpiecznej w województwie

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy zdobyła pierwsze miejsce XIII edycji konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy. Konkurs rozegrano w trzech kategoriach w zależności od liczby pracowników. OSM Piątnica okazała się bezkonkurencyjna w kategorii przedsiębiorstw największych powyżej 250 zatrudnionych.

 
Celem konkursu jest upowszechnianie problematyki ochrony pracy oraz popularyzacja szczególnie wartościowych, zasługujących na wyróżnienie dokonań pracodawców organizujących pracę w sposób bezpieczny i ergonomiczny oraz przestrzegających przepisów prawa pracy, czym przyczyniają się oni do wzrostu bezpieczeństwa pracy w polskich zakładach pracy.

Uroczyste podsumowanie połączone z wyłonieniem laureatów na szczeblu województwa podlaskiego miało miejsce 30 października br. w siedzibie Muzeum Podlaskiego w Białymstoku. Nagrodę za zajęcie I miejsca w kategorii zatrudnionych powyżej 250 osób odebrał Prezes OSM Piątnica Zbigniew Kalinowski.
    
Pracodawców, którzy zdobyli I. miejsca w każdej kategorii na szczeblu wojewódzkim Okręgowy Inspektor Pracy w Białymstoku nominował do udziału w konkursie na szczeblu centralnym.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę