Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Droższe taksówki w Łomży.

Trzy z czterech łomżyńskich korporacji taksówkarskich porozumiały się w sprawie podwyżki. Za "trzaśnięcie drzwiami" pasażerowie zapłacą 4 zł 50 groszy, czyli o złotówkę więcej niż obecnie. Korporacje podnoszą też o 20 groszy opłatę za każdy przejechany taksówką kilometr. Podwyżkę spowodował przede wszystkim 30-procentowy wzrost cen gazu w łomżyńskich stacjach oraz podobny wzrost cen oleju i benzyny. W niektórych stacjach w Łomży litr oleju napędowego kosztuje już więcej niż 3 zł 20 groszy. Podwyżki należy spodziewać się w najbliższych dniach, termin jej wprowadzenia jest uzależniony od tego kiedy specjaliści uporają się z przeprogramowaniem kas fiskalnych.

Z wprowadzenia podwyżki zrezygnowała najmniejsza, bo licząca zaledwie 30 kierowców korporacja. Z naszych informacji wynika, że także tam prawie połowa kierowców głosowała za podwyższeniem opłat, nieznaczna większość była przeciw. Najprawdopodobniej także tam wkrótce wzrosną opłaty za kursy.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę