Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Boisko za karę

Główne zdjęcie
fot. lks.4lomza.pl

Zgodnie z zapowiedziami karą za opóźnienie w modernizacji łomżyńskiego stadionu będzie budowa boiska treningowego. Koszt karnej inwestycji oszacowano na 100 tys zł. Przypomnijmy zgodnie z umową zawarta pomiędzy ratuszem a warszawska firmą „Zielona Architektura”, która podjęła się modernizacji stadionu przy ul. Zjazd wszelkie prace powinny zostać zakończone do ubiegłego poniedziałku.

Niestety mimo, że termin zakończenia robót na stadionie minął juz kilka dni temu końca prac nie widać. Co prawda wczoraj na płycie boiska rozkładano już murawę, która do Łomży przyjechała aż z Holandii... Montowane jest także ogrodzenie wewnętrzne stadionu, na razie od strony rzeki.
Największe opóźnienia są z budową trybun na wałach. Choć siedziska już są (zapakowane w paletach) póki co nie wylano jeszcze betonowych pod nie podstaw.

Z opóźnienia w przebudowie stadionu wydają się nie być zmartwieni działacze klubu. Piłkarzom drugoligowego ŁKS-u do końca jesiennej rundy zastały już tylko dwa spotkania, w tym jedno „u siebie”. Będzie ono rozegrane w Grajewie, a dzięki opóźnieniom zawodnicy klubu „dostaną” prawdziwe boisko treningowe.
- To najmilsza wiadomość w całym tym zamieszaniu z ŁKS-em – cieszy się z zapowiedzi budowy „za karę” boiska treningowego rzecznik prasowy klubu Marcin Trojanowski. - Potwierdził mi tę informację wiceprezydent Marcin Sroczyński – podkreśla Trojanowski.
Koszt „karnej” budowy boiska treningowego wyceniono na 100 tys zł.
Jak wyjaśnia Łukasz Czech z biura prasowego ratusza zgodnie z nowa umowa z "Zieloną Architekturą" prace na łomżyńskim stadionie mają zakończyć się dopiero wraz z końcem roku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę