Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Psychiatrzy zbadają dwóch braci z gminy Przytuły, którzy znęcali się nad matką i siostrą

Najpierw do aresztu, a potem na obserwację psychiatryczną trafi dwóch braci Ch. z gminy Przytuły. 29-letni Daniel i dwa lata młodszy Janusz znęcali się fizycznie i psychicznie nad matką i siostrą. Straszyli je, terroryzowali, bili i kopali. Jak ustalił prokurator mogli być także niebezpieczni dla innych ludzi z którymi się stykali.

O patologicznej sytuacji w tej rodzinie i zdemolowanym przez braci mieszkaniu poinformowali policję pracownicy opieki społecznej. Prokurator uznał, że dla wszystkich lepiej będzie jeśli bracia trafią do aresztu, a następnie zbadają ich biegli psychiatrzy.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę