Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Łomżanka szykuje się na Igrzyska w Pekinie

Główne zdjęcie
Marzena Banach

Marzena Banach zawodniczka klubu LKS Narew Łomża znalazła się w grupie lekkoatletycznej Samsung Team. Grupę powołano specjalnie z myślą o Igrzyskach Olimpijskich 2008 w Pekinie. Póki co Samsung Team tworzą cztery juniorki i czterech juniorów oraz ich opiekunowie - Zdzisław Hoffmann i Jacek Wszoła.

Hoffmann i Wszoła zaprezentują próbkę swych umiejętności pedagogicznych podczas oficjalnego treningu dla najmłodszych członków Teamu Samsung - 7 listopada w hali warszawskiej AWF.
Przy wyborze zawodników pod uwagę brane były ich wyniki, aktualne miejsca na listach rankingowych PZLA oraz perspektywy sukcesu w mistrzostwach świata juniorów.
Marzena Banach jest uczennicą Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży jest też halową Mistrzynią Polski Juniorek Młodszych w skoku w dal, Mistrzynią Polski Juniorek Młodszych w skoku w dal, Mistrzynią Polski LZS w skoku w dal i członkinią kadry narodowej w LA w kategorii juniorek.
Letnie Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, stolicy Chin, rozgrywane będą w dniach 8-24 sierpnia w 2008 roku.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę