Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Sprawa o molestowanie w szkole - umorzona.

Umorzone zostało postępowanie w sprawie molestowania seksualnego uczniów przez nauczycielkę zawodu z jednej z łomżyńskich szkół. Doniesienie o czynnościach seksualnych nauczycielki wobec uczniów złożył jeden z rodziców. Prokurator jednak nie dopatrzył się w opisanych zdarzeniach podtekstów seksualnych, zaś inni rodzice nie zdecydowali się na złożenie doniesienia do prokuratury.

Uczniowie twierdzili, że słowa i zachowanie nauczycielki nieco odbiegały od normalności, traktowali je jednak jako niewybredne dowcipy. Nauczycielka została odsunięta od pracy z młodzieżą zaraz po złożeniu na nią doniesienia.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę