Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Województwo mogło dla Łomży zrobić znacznie więcej niż zrobiło

Tak drugą kadencję pracy Rady Sejmiku Województwa Podlaskiego podsumowali jej pochodzący z Łomży członkowie. Działalności Rady w drugiej kadencji sejmiku przedstawili na konferencji prasowej Mieczysław Bagiński, Krzysztof Kozicki i Sławomir Zgrzywa, którzy stwierdzili, że obfitowała ona w ważne dla Łomży wydarzenia.

Zdobyliśmy fundusze na uruchomienie w Łomży  państwowej uczelni wyższej, na wymianę okien i wind w szpitalu oraz na modernizacje łomżyńskiego stadionu. To ważne dla miasta – twierdzi Zgrzywa.
Sławomir Zgrzywa dodaje, że dzięki wstawiennictwu łomżyńskich radnych wojewódzkich udało się też zdobyć środki finansowe na remont budynku Studium Medycznego oraz przeniesienie Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych do nowej siedziby. To dużo - podkreśla Zgrzywa, jednak twierdzi, że dla Łomży można było zrobić jeszcze więcej.
- Członkowie Zarządu Rady Sejmiku Województwa ciągnęli bardziej w stronę „swoich mateczników” czyli Suwałk, Wysokiego Mazowieckiego i Białegostoku. Łomża była nieco pomijana- twierdzi Zgrzywa.
Przykładem sprawy, której dla Łomży nie udało się załatwić pozytywnie jest pominięcie tutejszej stacji pogotowia ratunkowego przy rozdzielaniu funduszy Urzędu Marszałkowskiego na zakup karetek - dodał Sławomir Zgrzywa.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę