Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Była zlewnia, będzie świetlica

Za symboliczne 3 tysiące złotych gmina Zbójna wykupuje od Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie budynek po dawnej zlewni mleka w Wyku. Budynek ma zostać następnie przekazany mieszkańcom tej wsi aby urządzili sobie wiejską świetlicę.

Wójt gminy Zbójna Zenon Białobrzeski powiedział nam że mieszkańcy Wyku już zadeklarowali, że sami wyszykują sobie tę świetlicę. Wójt zapowiada także, że także inne miejscowości mogą liczyć, na pomoc gminy w pozyskaniu takich świetlic.

Oficjalne przekazanie budynku byłej zlewni w Wyku mieszkańcom tej wsi nastąpi 6 listopada.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę