Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Ostrzeżenie o silnych wiatrach

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzega przed zbliżającymi się silnymi wiatrami. Wieczorem w porywach prędkość wiatru może dochodzić do 65-75 km na godzinę. Meteorolodzy przewidują, że mogą być łamane drzewa, pozrywane linie energetyczne, a nawet mogą się zdarzyć uszkodzenia budynków.

Silne wiatry mają wystąpić  na terenie Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Pojezierza Suwalsko-Augustowskie, Województwa Podlaskiego. Prędkość wiatru będzie stopniowo wzrastała od dzisiejszego południa aż do północy. Jak przekazuje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego prognozowany silny wiatr południowo-zachodni, w końcu dnia skręcający na zachodni, w porywach osiągnie nawet od 65 do 75 km/h.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę