Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Kierowcy w krzywym zwierciadle...

Zachowania za kółkiem opatrzone hasłami Andrzeja Mleczki i przestrogami Krzysztofa Hołowczyca będzie można zobaczyć w Centrum Katolickim w Łomży. A dokładnie na ścianach Centrum pojawią się rysunki, które składają się wystawę Mleczko&Hołowczyc pt: “Bądź bezpiecznym kierowcą”. Mówi Michał Kopacki prezes Zarządu Fundacji Krzyś “Trzeźwy i Życzliwy Kierowca”.

Pierwsza prezentacja wystawy “Bądź bezpiecznym kierowcą”, odbyła się 8 maja na Jasnej Górze, podczas 3-iej Ogólnopolskiej Pielgrzymki Kierowców. W ciągu kilku dni zwiedziło ją 8 tysięcy osób. W Łomży rysunki Andrzeja Mleczki opatrzone hasłami Krzysztofa Hołowczyca można będzie oglądać w Centrum Katolickim przy ul. Zawadzkiej 55. Otwarcie wystawy planowane jest na godz. 17-30. A otwierać ma sam kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę