Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Kobieta do władzy?

- Do kandydowania na urząd prezydenta Łomży skłoniło mnie to co dzieje się w mieście i to co się w mieście nie dzieje – mówiła Krystyna Hoffman. To jedyna kobieta, która ubiega się o fotel prezydenta Łomży. Zgłosił ją KWW Łomżyńska Lewica Razem. Na konferencji prasowej kandydatka zapewniała, że choć póki co nie jest szeroko znana w mieście liczy, że wjedzie do wyborczego finału.

Krystyna Hoffman ma 55 lat. Z wykształcenia jest socjologiem, ale w międzyczasie trzykrotnie robiła studia podyplomowe. Dziś pracuje w bibliotece Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości.
Podkreślając, że do kandydowania na urząd prezydenta Łomży skłoniło ją to co dzieje i nie dzieje się w mieście dodawała, że przerażają ją wieloletnie jałowe dyskusje jakie prowadzone są w sferach łomżyńskiej władzy.
- Łomżanie robią zakupy w Białymsoku, kąpią się w basenie w Zambrowie, do kina jeżdżą do Ostrołęki, a powinno być dokładnie odwrotnie – dodawała.  
Kandydatka Łomżyńskiej Lewicy Razem zapowiedziała, że pierwszą rzeczą jako zrobi po wygraniu wyborów prezydenckich będzie fontanna.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę