Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pijany kierowca autobusu szkolnego

Trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu wskazał alkomat u kierowcy autobusu szkolnego, zatrzymanego w Jaświłach. Policje powiadomiła kierowniczka tamtejszego Gminnego Zespołu Oświaty. Z jej relacji wynikało, że najprawdopodobniej kierowca gimbusa dowożącego dzieci do miejscowego gimnazjum jest pijany. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna w wydychanym powietrzu ma prawie 3 promile alkoholu. W trakcie rozmowy z policjantami 51-latek przyznał się, że poprzedniego dnia wypił sporą ilość alkoholu i dzisiaj rano przyszedł do pracy na dużym kacu.

W tym stanie przed południem wykonał 2 kursy przewożąc dzieci na trasie Jaświły - Zabiele (łącznie w obie strony ok. 35 km). Mężczyzna przyznał się również do tego, że podczas przerwy, odwiedził swoich rodziców w Jaświłach. Tam wypił jeszcze dwa piwa. Później, po raz kolejny, z dwudziestką dzieci ruszył w trasę z Jaświł do Zabiela i z powrotem. Gdy wrócił, po krótkiej przerwie miał wyjechać znowu. Tak się jednak nie stało. Sprzeciwiła się temu Kierowniczka Gminnego Zespołu Oświaty w Jaświłach, która od rodziców dzieci otrzymała sygnały o podejrzanym stanie kierowcy. Zatrzymany mężczyzna teraz trzeźwieje w policyjnej izbie zatrzymań w Mońkach. Gdy jego stan na to pozwoli funkcjonariusze przedstawią mu zarzuty sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy drogowej.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę