Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Ratusz z widokiem na... gwiazdy

Główne zdjęcie
fot. archiwum 4lomza.pl
marzec 2006

Miał być piękny i nowoczesny, ale od początku były z nim kłopoty - mowa o beczkowatym świetliku w „nowym” ratuszu. To przez niego nadzór budowlany nie chciał w 1998 roku wpuścić do właśnie wybudowanego i wyposażonego budynku miejskich urzędników. Z biegiem lat „szklany” dach ratusza dostarczał coraz więcej problemów. Ostatnio gdy padał deszcz na schodach w ratuszu rozstawiano kubły i miski. To na nie trafił m.in. marszałek województwa Janusz Krzyżewski gdy w marcu zaszczycił łomżyński magistrat. Teraz po 8 latach użytkowania wreszcie przyszedł czas na zmianę.

W poniedziałek w holu głównym ratusza rozstawiono ogromne rusztowanie. Właściwie interesanci odwiedzający miejskich urzędników, aby do nich sie dostać muszą przeciskać się bokami. Tak będzie przez co najmniej dwa tygodnie. W tym czasie ma być zdemontowane dotychczasowe przeszklenie. Zostaną wymienione też obróbki blacharskie szklanego dachu. Nowy szklany dach ma być nie tylko nowy, ale i lepszy od poprzedniego. Zostanie wykonany z płyt przezroczystych z poliwęglanu kanalikowego o grubości 1,6 cm.
Remontem łomżyńskiego świetlika zajmuje się białostocka firma Next. Koszt tej inwestycji wyniesie około 53,5 tys. złotych.

Foto: fot. archiwum 4lomza.pl<br />
marzec 2006
Foto: fot. 2006.10.24
Foto: fot. 2006.10.24
Foto: fot. 2006.10.24
Foto: fot. 2006.10.24
Foto: fot. archiwum 4lomza.pl<br />
marzec 2006
Foto: fot. archiwum 4lomza.pl<br />
marzec 2006
cz
wt, 24 października 2006 15:48
Data ostatniej edycji: wt, 24 października 2006 15:50:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę