Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
Publikacja sfinansowana ze środków Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP

Jacek Piorunek kandydat do Sejmiku Województwa Podlaskiego

Drodzy Państwo W dniu 12 listopada wybiorą Państwo reprezentantów Okręgu nr 3 do Sejmiku Województwa Podlaskiego. Zdecydują Państwo, kto bronić będzie interesów zachodniej części Regionu w tym gremium.

Z marszałkiem Bronisławem Komorowskim
Z marszałkiem Bronisławem Komorowskim
Jacek Piorunek z córkami
Jacek Piorunek z córkami
To bardzo ważna sprawa, gdyż organy Sejmiku Wojewódzkiego w kolejnych latach rozdysponują sumę ponad 1 mld. euro na rozwój regionalny w ramach programów finansowanych z Unii Europejskiej.
Chcę być Waszym reprezentantem w Sejmiku i obiecuję swoją energię i doświadczenie spożytkować dla dobra i rozwoju Łomży oraz powiatów: grajewskiego, kolneńskiego i łomżyńskiego.

Prosząc Państwa o głos serdecznie pozdrawiam i łączę wyrazy szacunku.
Jacek Piorunek


JACEK PIORUNEK
lat 41, żonaty, dwoje dzieci, mieszkaniec Łomży
 • radca prawny, samorządowiec, zastępca wójta gminy Wizna,
 • były wicestarosta łomżyński, prezes Stowarzyszenia Bezpieczna Ziemia Łomżyńska, przewodniczący Komisji Polityki Europejskiej Związku Powiatów Polskich oraz długoletni prawnik NSZZ Solidarność w Łomży i Kolnie,
 • żeglarz i miłośnik jeziora Rajgrodzkiego, sympatyk ŁKS,
 • bardzo dobrze włada językiem niemieckim i dobrze angielskim,
 • konsekwentny i energiczny w działaniu.

Mój program:
 •  Modernizacja głównych dróg województwa, która zapewni bezpieczeństwo i normalne funkcjonowanie międzynarodowego, krajowego i regionalnego ruchu kołowego.
 • Sprawiedliwy podział Funduszy UE – eliminujący uznaniowość i oparty w przeważającej mierze na opiniach ekspertów - zwłaszcza na budowę dróg, wodociągów, kanalizacji, systemów energetycznych i telekomunikacyjnych oraz inwestycji na infrastrukturę sportoworekreacyjną w tym budowę rodzinnego parku wodnego w Łomży, pływalni w Grajewie, stadionu w Łomży oraz hal i innych obiektów sportowych w wielu gminach naszej części województwa.
 • Przedsięwzięcia promujące rozwój przedsiębiorczości i tworzenie nowych miejsc pracy. Łatwiejsze procedury pozyskiwania środków finansowych oraz szersza i zrozumiała informacja.
 • Inwestycje w ochronę zdrowia – zakupy nowoczesnego sprzętu medycznego i aparatury dla placówek leczniczych. Utrzymanie Oddziałów Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży, Kolnie i Grajewie.
 • Tworzenie warunków wielofunkcyjnego rozwoju wsi i ciągły rozwój „zagłębia mleczarskiego”.
 • Rozwój infrastruktury społeczeństwa informacyjnego, znoszący bariery w dostępie do Internetu.
210204100642.gif
cz
wt, 24 października 2006 12:17
Data ostatniej edycji: śr, 25 października 2006 14:15:18

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę