Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Honorowy Zgrzywa

Główne zdjęcie
Sławomir Zgrzywa
fot. wrotapodlasia.pl

Sławomir Zgrzywa pierwszy marszałek województwa podlaskiego i ostatni wojewoda łomżyński znalazł sie wśród wyróżnionych Honorową Odznaką Województwa Podlaskiego. Odznaki wręczono w poniedziałek podczas ostatniej w tej kadencji sesji Sejmiku. Sławomir Zgrzywa dostał ją za wybitne osiągnięcia w dziedzinie tworzenia podstaw samorządności Województwa Podlaskiego


Było to pierwsze w historii wręczenie tych odznak. Specjalna kapituła przyznała je dziesięciu osobom szczególnie zasłużonym dla regionu i jego mieszkańców oraz jednej organizacji społecznej – Związkowi Sybiraków.  
Sławomir Zgrzywa dziękując w imieniu wszystkich odznaczonych powiedział, że „to bardzo cenne usłyszeć, że praca w samorządzie województwa podlaskiego miała sens, że była warta prowadzenia sporów, dyskusji”.
- Wysiłek, jaki podejmowaliśmy podczas II kadencji, był wart, bo pracowaliśmy nie dla siebie, lecz dla wszystkich mieszkańców województwa podlaskiego. Życzę, abyśmy się wszyscy spotkali w kolejnej kadencji i aby dzień 12 listopada był dla wszystkich szczęśliwy –  stwierdził uhonorowany.
Poza Sławomirem Zgrzywą  odznakę otrzymali także m.in.: Mikołaj Pawilcz, Witold Łapiński, Zbigniew Zenon Puchalski i Adam Czesław Dobroński

cz
pon, 23 października 2006 22:11
Data ostatniej edycji: wt, 24 października 2006 17:52:30

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę