Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dwa złote medale łomżyńskich taekwondystów

Główne zdjęcie
Mateusz Zawalich oraz Arkadiusz Przychodzeń

Bardzo dobrze zaprezentowali się Arkadiusz Przychodzeń i Mateusz Zawalich na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo WTF, które rozegrano w sobotę w sali gimnastycznej nr 10 w Łomży. Zawodnicy reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk działający przy Publicznym Gimnazjum nr 9 w Łomży zdobyli złote medale w swoich kategoriach wagowych.


Arkadiusz Przychodzeń w kategorii wagowej do 62 kg wywalczył złoty medal nokautując swojego przeciwnika w drugiej rundzie. Mateusz Zawalich nie miał sobie w kategorii wagowej do 78 kg  i także wywalczył medal złoty. Trenerem zawodników jest Pan Krzysztof Rychter.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę