Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Nieszczęścia jeżdżą parami...

Przekonało się o tym dwóch kierowców, których samochody czołowo zderzyły się w niedzielne popołudnie w miejscowości Kapłań gmina Klukowo powiat wysokomazowiecki. Okazało się, że kierowcy obu samochodów byli pijani. W wyniku wypadku do szpitala trafili kierowcy i pasażerka jednego z samochodów.

Jak relacjonuje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku do wypadku doszło gdy kierujący volkswagenem passatem na łuku drogi nie zachował należytej ostrożności i zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost na nadjeżdżające z przeciwka mitsubishi carisma. Samochody zderzyły się czołowo. Wezwani na miejsce lekarze pogotowia zabrali do szpitala zarówno obu kierowców jaki i jadąca carismą pasażerkę. Mim jednak wywieziono kierowców policjanci zdążyli przebadać obu na zawartość alkoholu. Okazało się, że z sprawca wypadku – kierowca passata miał w wydychanym powietrzu niemal 2 promile alkoholu, zaś kierowca carismy 1,2 promila alkoholu.
Dodajmy, że do tego wypadku doszło około godziny 14.45, a wczoraj - przez cała dobę - policjanci z województwa podlaskiego zatrzymali jeszcze 16 innych pijanych kierowców.  
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę