Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Jeden milioner

Tylko jeden podatnik z Łomży w swoim PIT-ie wykazał dochód powyżej miliona złotych. Z danych Izby Skarbowej w Białymstoku wynika, że aż w 94% złożonych w tym roku PITach podatnicy wykazali nadpłaty co oznacza, że dostaną od urzędów skarbowych zwroty nadpłaconego podatku. W przypadku Łomży rekordowa nadpłata wyniosła 275 tys. zł.

Największe niedopłata to z kolei 209 tys. zł. W tym roku do Urzędu Skarbowego w Łomży wpłynęło ponad 30 tys. zeznań PIT-36, PIT-37 i PIT-40.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę