Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Mostem w Morgownikach zamkniętym z powodu złego stanu wciąż przejeżdzają samochody.

Zamknięty na początku lipca most w Morgownikach nadal służy okolicznym mieszkańcom i turystom. Nieznani sprawcy zerwali zapory i znaki zakazujące wjazdu na most, a pryzmy piachu zostały rozjeżdżone kołami samochodów. Codziennie przez most przejeżdża nawet ponad sto samochodów. Wielu to rolnicy, którzy w ten sposób skracają sobie drogę do łąk i pół po drugiej stronie Pisy. Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich pospieszył się z zamknięciem przeprawy, bo jej stan nie jest tak krytyczny, jak to wcześniej oceniano – twierdzą mieszkańcy Morgownik. Tym bardziej, że nadal nie wiadomo kiedy rozpocznie się jego remont.

Drogowcy złożyli wniosek w tej sprawie do Planu Operacyjnego Rozwoju Polski Wschodniej na lata 2007-2013, ale nie jest to równoznaczne z gwarancją otrzymania pieniędzy. Jeśli jednak nawet gotówka się znajdzie, to już wiadomo że rozpoczęcie remontu mostu w Morgownikach będzie możliwe nie wcześniej niż w 2008 roku.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę