Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
BIP

STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW.

W dniu 11.10 2006r. uczniowie naszej szkoły: Anna Górska II A LO, Kamil Szymański III B LP i Adam Makowski III C T wraz z dyrektorem szkoły p. Pawłem Drożynerem udali się do Białegostoku, gdzie o godz. 11.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego wręczono najlepszym uczniom Podlasia Stypendia Prezesa Rady Ministrów. Gospodarzem spotkania był Podlaski Kurator Oświaty - pani Jadwiga Szczypień, wśród gości obecni byli Wicewojewoda Podlaski p. Jarosław Schabieński, z-ca Prezydenta Białegostoku p. Ryszard Zimnoch, wójtowie i burmistrzowie, dyrektorzy szkół, rodzice stypendystów i główni bohaterowie spotkania – 107 najlepszych uczniów Podlasia

Obecni na sali wysłuchali krótkiego koncertu muzyki dawnej w wykonaniu chóru MDK w Białymstoku, następnie Wicewojewoda Podlaski wraz Kuratorem Oświaty wręczyli uczniom dyplomy potwierdzające uzyskanie stypendium, ciepło dopytywali się o plany najzdolniejszych ze zdolnych i serdecznie im gratulowali.Wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów było uroczystością podniosłą, wzruszającą i pewnie na długo zapadnie w pamięci wszystkich obecnych, a zwłaszcza osób wyróżnionych.
Aneta Wiktorzak
śr, 18 października 2006 09:39
Data ostatniej edycji: śr, 18 października 2006 09:42:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę