Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Wynik referendum w Stawiskach

Burmistrz Stawisk pozostaje. Marek Waszkiewicz w dalszym ciągu będzie pełnił funkcje burmistrza Stawisk. Na wczorajsze referendum w sprawie jego odwołania poszło tylko nieco ponad dwa procent mieszkańców gminy, a to za mało aby jego wynik był wiążący. Aby doprowadzić do odwołania burmistrza, inicjatorzy referendum musieliby przekonać do pójścia do urn prawie 1600 mieszkańców, a ponad połowa z nich musiałoby oddać swój głos przeciwko Waszkiewiczowi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę