Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dwa medale Żebrowskiej

Główne zdjęcie
Magda Żebrowska na podium

Bardzo dobrze zaprezentowała się młoda łomżyńska lekkoatletka. Magda Żebrowska z klubu LKS „Narew” Łomża w rozegranym niedawno Małym Memoriale im. Janusza Kusocińskiego w Siedlach wywalczyła dwa medale. W pchnięciu kulą Magda zdobyła srebro, a w rzucie dyskiem brąz.

medalistka i trener
medalistka i trener
Magda na zawody w Siedlach pojechała jako jedyna reprezentantka ŁKS „Narew”. Występ był jednak bardzo udany. Najpierw rozegrany został konkurs rzut dyskiem. Magda uzyskując wynik 39,73m zajęła w nim 3 miejsce. Następnego dnia nasz reprezentantka rywalizowała w pchnięciu kulą. Tu zdobyty wynik – 13,22m dał jej drugie miejsce i brązowy medal.
Jak podkreśla trener Magdy osiągnięte przez nią wyniki są na bardzo wysokim poziomie.
Dodajmy, że Magda Żebrowska jest uczennicą III klasy Gimnazjum Publicznego w Piątnicy. Trenuje pod okiem Wojciecha Błachnio -  nauczyciela wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Marianowie. 
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę