Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Odsłonięto pomnik Jana Pawła II w Kupiskach

Pomnik Jana Pawła II odsłonięto wczoraj w Kupiskach. Pomnik ufundowany przez Teresę i Mieczysława Kuzia stanął na placu przed kościołem pod wezwaniem. św. Jadwigi Śląskiej. Pomnik to wotum parafian za pontyfikat umiłowanego papieża Polaka napisano w akcie erekcyjnym. Pomnik Papieża Polaka odsłonili fundatorzy, a poświęcił biskup Tadeusz Bronakowski.


Przypomnijmy dziś mija 28 rocznica wybory Karola Wojtyły na Stolice Piotrową. Przez 27 lat Papież – Polak był niestrudzonym głosicielem Ewangelii, Apostołem Narodów i niekwestionowanym autorytetem moralnym w Kościele i świecie.
Polacy dumni ze swego Rodaka, w dowód wdzięczności, modlą się o rychłe wyniesienie Go na ołtarze, stawiają pomniki upamiętniające osobę Ojca Świętego czy też nadają imię Papieża szkołom, instytucjom, placom czy ulicom.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę