Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Zakończyły się warsztaty w Caritas

Pierwsi niepełnosprawni ukończyli warsztaty organizowane przez Łomżyńską Caritas.Organizacja wspiera niepełnosprawnych na rynku pracy. Przystąpiła do projektu „Indywidualne ścieżki kariery szansą dla osób niepełnosprawnych”. To program skierowany do osób ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, które chcą się przygotować się do poszukiwania pracy

Wczoraj 4 osoby otrzymały dyplomy ukończenia pierwszych warsztatów - mówi Grzegorz Płocha, koordynator diecezjalny programu dodając, że warsztaty są prowadzone dwutorowo.
Uroczystość zakończenia warsztatów przez pierwszych uczestników projektu połączono z otwarciem Ośrodka Informacji dla Niepełnosprawnych. To tutaj będą pracować osoby, które już wzięły udział w programie „Indywidualne ścieżki kariery szansą dla osób niepełnosprawnych” - podkreśla Grzegorz Płocha.
Kolejne warsztaty prowadzone będą w siedzibie Caritas Diecezji Łomżyńskiej przy ul. Rybaki 1. Podczas zajęć niepełnosprawni mają doskonalić swoje umiejętności społeczne i zawodowe, ale przede wszystkim uwierzyć w siebie i swoje możliwości na rynku pracy – podkreślają organizatorzy. Chętni do udziału w warsztatach mogą kontaktować się z Caritas Diecezji Łomżyńskiej pod numerami telefonów 086 216 29 38 lub 086 215 39 39. Niepełnosprawni muszą posiadać orzeczenie o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności.
Projekt „Indywidualne ścieżki kariery szansą dla osób niepełnosprawnych” opracowany został przez Caritas Polska. Jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Jego realizacja potrwa do stycznia 2008 roku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę