Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

II Rajd Rowerowy

II Nowogrodzki Rajd Rowerowy

         2 września 2006 roku odbył się II Nowogrodzki Rajd Rowerowy, w którym uczestniczyło 42 dzieci i 7 opiekunów. Trasa wiodła z Nowogrodu przez Jankowo Młodzianowo do Czartorii.

Pierwszy przystanek zorganizowano w Jankowie, w gospodarstwie Pana Stanisława Modzelewskiego, gdzie dzieci posiliły się plackiem drożdżowym z miodem  i mlekiem, zobaczyły jak wyplata się kosze ze słomy, kilkoro postanowiło spróbować tej trudnej sztuki a reszta poszła odwiedzić Pana Dominika Ustaszewskiego – kowala, posiadającego przedwojenną kuźnię, w której do dzisiejszego dnia wytwarza przedmioty ozdobne np. świeczniki.

          Kolejny odcinek prowadził przez las do Czartorii, gdzie nad rz. Narwią zorganizowano ognisko, pieczono kiełbaski a po posiłku odbyły się konkurencje sportowe. Dzięki pomocy finansowej Starostwa Powiatowego w Łomży, każde dziecko otrzymało dyplom, proporczyk i nagrodę.

Stowarzyszenie Przyjaciół Nowogrodu dziękuje wszystkim sponsorom za życzliwość i pomoc, która umożliwiła zorganizowanie II Nowogrodzkiego Rajdu Rowerowego:

Ø      Starostwu Powiatowemu w Łomży,

Ø      Panu Bogdanowi Łepkowskiemu z Łomży

Ø      Panu Stanisławowo Modzelewskiemu z Jankowa Młodz.

Ø      Panu Dominikowi Ustaszewskiemu z Jankowa Młodz.

Głos Nowogrodzki
pon, 09 października 2006 10:20
Data ostatniej edycji: wt, 17 października 2006 20:05:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę