Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Członkowie komisji do euro-wyborów

Ostatni dzień mają samorządowcy na wyłonienie członków komisji wyborczych, którzy policzą głosy w pierwszych w Polsce wyborach europejskich. Za pracę w komisjach są pieniądze, stąd też i zainteresowanie było dość duże. W samej Łomży do pracy w 31 komisjach obwodowych zgłoszono ponad 400 chętnych. Było ich tak wielu, że o tym, kto zasiądzie w Komisji zdecydowało losowanie. Ostatecznie w każdej z 31 obwodowych komisji wyborczych w Łomży zasiądzie po 11 członków – dziesięciu zgłoszonych przez komitety wyborcze, i po jednym zgłoszonym przez Prezydenta Miasta.

Także w Ostrołęce kandydatów na członków komisji było więcej niż miejsc w tych komisjach i także tu konieczne było losowanie.
Dodajmy, że za dzień pracy w komisji każdy z jej członków dostanie po około 140 złotych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę