Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pracownicy łomżyńskiego PKS-u chcą zostać właścicielami swojej firmy.

Pracownicy łomżyńskiego PKS-u chcą zostać właścicielami swojej firmy. Decyzję taką podjęli co prawda już podczas referendum przeprowadzonego kilka miesięcy temu, jednak teraz do wojewody podlaskiego skierowali oficjalny wniosek o leasing pracowniczy. Chęć objęcia udziałów w prywatnym przedsiębiorstwie PKS wstępnie zadeklarowało ponad 200 pracowników z około 240-osobowej załogi pracującej w Łomży oraz filiach w Kolnie i Grajewie, nie wiadomo jednak czy wszyscy podtrzymają tę decyzję, gdy majątek firmy zostanie już oszacowany i wiadomo będzie ile trzeba będzie zapłacić żeby stać się współwłaścicielem PKS.

Przypomnijmy, że kiedy pracownicy dowiedzieli się, że firmie grozi prywatyzacja poprzez sprzedanie PKS Łomża międzynarodowej firmie przewozowej zatrzymali w maju ub.r. na cały dzień przewozy i zawiesili strajk dopiero kiedy ówczesny wojewoda (Marek Strzaliński) obiecał im, ze będą mogli współdecydować o przyszłości przedsiębiorstwa.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę