Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Zapisy na akcje Grajewa na początku czerwca

Od 1 do 7 czerwca będa przyjmowane zapisy na 1,6 mln akcji serii D Pfleiderer Grajewo SA. W tym terminie po grajewskie akcje mogą zapisywac się inwestorzy indywidualni, a zapisy na akcje sprzedawane inwestorom instytucjonalnym potrwają od 8 do 9 czerwca. Na razie nie wiadomo jaka bedzie ich cena - ma ona zostac ustalona po zakończeniu budowy księgi popytu.


Spółka poinformowała w skrócie prospektu emisyjnego opublikowanego w piątkowej prasie, że budowa księgi popytu w transzy instytucjonalnej odbywać się będzie od 1 do 7 czerwca.
Spółka zamierza zaoferować w transzy instytucjonalnej 1.450.000 akcji, natomiast w transzy detalicznej 150.000 akcji serii D.
Oferującym akcje jest CA IB Securities.
Według wcześniejszych informacji spółka z emisji tych akcji chce pozyskać około 250 mln zł.
Spółka poinformowała w prospekcie, że około 85-130 mln zł pochodzących z emisji akcji zostanie przeznaczone na sfinansowanie budowy fabryki w Rosji, w regionie Nowgorodu Wielkiego. Od 85 do 140 mln zł przeznaczone ma być na odkupienie od Skarbu Państwa i od Pfleiderer Holzwerkstoffe akcji spółki Pfleiderer Prospan.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę