Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zysik za Matejkowskiego

Edward Matejkowski przestaje pełnić funkcję naczelnika Urzędu Skarbowego w Łomży. Jak potwierdza Radosław Hancewicz rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białymstoku minister finansów odwołał Edwarda Matejkowskiego z funkcji naczelnika z dniem 3 października 2006 roku. Jednocześnie minister finansów powołał na pełniącego obowiązki naczelnika Tadeusza Zysika.


Tadeusz Zysik był pracownikiem łomżyńskiej delegatury Urzędu Kontroli Skarbowej.
Jak dodaje Hancewicz jednocześnie ze zmianą na fotelu naczelnika skarbówki w Łomży następuje również zmiana naczelnika skarbówki w Suwałkach. 
cz
pon, 02 października 2006 15:04
Data ostatniej edycji: pon, 02 października 2006 15:45:12

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę