Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 02.10.2006


 1. Uprzejmie informuję, że istnieje możliwość zorganizowania w Łomży BEZPŁATNEGO szkolenia, w ramach projektu „Elastyczny Pracownik – Partnerska Rodzina”. Spotkanie kierowane jest do pracodawców, kadrowców i osób kierujących zespołem ludzkim, a ma na celu upowszechnianie i promocję zatrudnienia w ramach elastycznych form pracy.

  Jest to 3-dniowe szkolenie z udziałem ekspertów z zakresu: elastycznych form pracy, prawa pracy z Państwowej Inspekcji Pracy oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

  Proponowany termin spotkania to 24, 25, 26.10.2006 roku.

  Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszę o informację do biura Izby, do dnia 13.10.2006r.

   

 2. Od października br. z inicjatywy Ministerstwa Finansów rusza Krajowa Informacja Podatkowa (KIP). Jest to nowoczesny system informacyjny umożliwiający uzyskanie odpowiedzi na pytania dotyczące zagadnień podatkowych.

  Podatnicy mogą uzyskać informacje z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych oraz prawnych, czynności cywilnoprawnych, spadków i darowizn oraz podatku od towarów i usług.

  Ogólnopolski numer telefonu to: 0801 – 055 – 055 (35 gr. brutto za 1 min.) - jednakowy koszt połączenia dla dzwoniących z całego kraju, z telefonów komórkowych 22 – 330 – 03 – 30 (opłata wg taryfy operatora). Dzwoniący podatnik będzie anonimowy.

  Obsługą telefoniczną informacji podatkowej zajmują się 4 izby skarbowe – w Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy oraz Katowicach, w celu ujednolicenia stosowania prawa podatkowego w Polsce.

 

Zachęcamy do skorzystania z usług!

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

 

Edyta Gawrych
pon, 02 października 2006 10:47
Data ostatniej edycji: pon, 02 października 2006 10:50:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę