Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowy rok akademicki zainaugurowała Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży.

660 nowych studentów otrzymało indeksy Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży. Uczelnia zainaugurowała jedenasty już rok akademicki. To jedyna w regionie wyższa szkoła o profilu rolniczym. Kształci się tu prawie 2 tys. studentów. Tyle samo już ją ukończyło.

 Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży uzyskuje czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych. Posiada między innymi dwie nowoczesne sale audytoryjne dla 250 osób każda, 6 sal stuosobowych, 6 pracowni komputerowych oraz labolatoria i specjalistyczne pracownie przedmiotowe.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę