Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Nowy dyrektor łomżyńskiej delegatury Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego

Romuald Kozłowski będzie dyrektorem łomżyńskiej delegatury Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego. Wczoraj zakończył się konkurs na to stanowisko. Jak podkreśla Adam Dębski nowy dyrektor delegatury urzędu wojewódzkiego obowiązki zacznie pełnić w przeciągu dwóch najbliższych tygodni.

Romuald Kozłowski pochodzi z Łomży. Ma 48 lat. Od 1986 roku do reformy administracyjnej pracował w łomżyńskim Urzędzie Wojewódzkim, gdzie był m.in. rzecznikiem prasowym i dyrektorem gabinetu wojewody. Później był m.in. dyrektorem gabinetu politycznego Ministra Łączności. Od trzech lat pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę