Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

W Łomży ruszają Targi Edukacji i Pracy.

Jak założyć własne przedsiębiorstwo, gdzie się kształcić i gdzie czeka praca – można będzie dowiedzieć się w Łomży. Ruszają tu Ogólnopolskie Targi Edukacji i Pracy „Młodzież-praca-perspektywy” – cykliczna impreza organizowana przez Ochotnicze Hufce Pracy.


We foyer Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego na młodzież oraz osób poszukujących zatrudnienia czekać będą stoiska instytucji, które zajmują się pośrednictwem pracy i lokalnych firm. Swoją ofertę prezentować będą także wyższe uczelnie z regionu. Odbędzie się też prezentacja programów Europejskiego Funduszu Społecznego – realizowanych z powodzeniem m.in. przez Centrum Edukacji i Pracy OHP w Łomży. Targi Edukacji i Pracy w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Łomży rozpoczną się o godz. 10-00 i potrwają 15-00.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę