Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Świat moich myśli

Świat moich myśli - to tytuł kolejnego koncertu, który odbędzie się w ramach II Jesiennego Festiwalu Sacrum et Musica. Dziś (niedziela) o godz 18.00 w łomżyńskim kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny wystąpi dobrze znany łomżyńskiej publiczności tenor Jacek Szymański. Usłyszymy utwory między innymi G.F.Haendla, A. Vivaldiego, W.A. Mozarta i S.S.Szarzyńskiego.

Śpiewakowi będzie towarzyszył zespół Alla Breve, składający się z muzyków związanych z Łomżyńską Orkiestrą Kameralną.

W ramach II Jesiennego Festiwalu Sacrum et Musica w regionie odbędzie się w kolejne niedziele października jeszcze 7 wspaniałych koncertów. W kościołach w Łomży, Śniadowie i Piątnicy z Łomżyńską Orkiestrą Kameralną wystąpią między innymi zespół Muzyki dawnej VOCI UNITE , chór Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Chór Katedry Warszawsko-Praskiej MUSICA SACRA. Zakończenie II Jesiennego Festiwalu Sacrum et Musica będzie miało miejsce 22 października o 13 w łomżyńskiej katedrze.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę