Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Siatkarki z Łomży jeszcze czekają na II ligę

Działacze Polskiego Związku Piłki Siatkowej nie podjęli jeszcze decyzji w sprawie dopuszczenie siatkarek Uczniowskiego Klubu Sportowego ”Jedynka” Łomża do drugoligowych rozgrywek. Wczoraj PZPS rozpatrywał protest łomżanek odnośnie rozegranego w Osięcinach koło Włocławka turnieju barażowego. Wówczas do awansu UKS”Jedynka” zabrakło seta, ale jak się później okazało w zespole Skarpy Toruń, która awansowała do II ligi, zagrały dwie nieuprawnione zawodniczki.

Trener łomżanek Mirosław Skawski domaga się dyskwalifikacji zespołu Skarpy Toruń i dopuszczenie do drugoligowych rozgrywek UKS „Jedynka” Łomża.
Wczoraj PZPS postanowił jednak odłożyć decyzję w tej sprawie. Działacze PZPS uzasadniają to brakiem dokumentów m.in. protokołu meczowego, który potwierdziłby, jakie siatkarki wystąpiły w tym turnieju. Związek czeka także na karty klubowe zawodniczek, które zdaniem działaczy z Łomży miały być nieuprawnione do gry w barażach.
Decyzja ma być podjęta w przyszłym tygodni, gdy te dokumenty dotrą do PZPS. Póki co zadecydowano, że nie odbędą się dwa najbliższe spotkania ligowe w których miała występować Skarpa Toruń.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę