Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

PO ciągnie Piorunek

Główne zdjęcie
Jacek Piorunek

Jacek Piorunek, zastępca wójta gminy Wizna, otwierał będzie listę kandydatów Platformy Obywatelskiej do Sejmiku województwa podlaskiego w okręgu łomżyńskim. Wczoraj wieczorem Rada Regionalna PO zatwierdziła propozycję układu listy przedstawioną przez łomżyńskie struktury partii.

Na drugim miejscu listy - za Piorunkiem - będzie dotychczasowy radny Sejmiku i były marszałek województwa Sławomir Zgrzywa.
Na liście nie ma – choć wyrażał taką chęć - wiceprezydenta Łomży Marcina Brunona Sroczyńskiego, który jeszcze przez rokiem był kandydatem PO na posła „ziemi łomżyńskiej”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę